AlanyasporAmedsporBaşakşehirBeşiktaşErzurumspor FKEyüpsporFenerbahçeGalatasarayGaziantep FKGençlerbirliğiGöztepeKasımpaşaKocaelisporKonyasporRizesporSamsunsporTrabzonsporÇorum FK

Chelsea - Manchester City

Chelsea - Manchester City maçı Cumartesi, 12 Aralık 2026 günü saat 18:00’de oynanacak.

Chelsea ile Manchester City bugüne kadar 40 kez karşı karşıya geldi. Chelsea 10, Manchester City 23 galibiyet aldı; 7 karşılaşma berabere bitti. Bu maçlarda Chelsea 35, Manchester City 65 gol attı. Kayıtlardaki ilk karşılaşma 2012 yılına ait. Karşılaşmalar şu turnuvalarda oynandı: Premier League (28), FA Cup (7), League Cup (2).

Son 5 karşılaşmada Chelsea 0, Manchester City 4 galibiyet aldı.

Chelsea en farklı galibiyetini 2016 yılında Chelsea 5-1 Manchester City skoruyla aldı; Manchester City ise 2019 yılında Manchester City 6-0 Chelsea skoruyla en farklı galibiyetine ulaştı.

Sonraki maç

Cumartesi, 12 Aralık 2026 · 15. Hafta
Manchester City
18:00
Chelsea

Geçmiş karşılaşmalar

ChelseaBeraberlikManchester City
10723
TurnuvaMaç
Premier League28
FA Cup7
League Cup2
Friendlies Clubs1
UEFA Champions League1
Community Shield1
2025-2026 sezonu
Chelsea
0-1
Manchester City
FA Cup
Chelsea
0-3
Manchester City
Premier League
Manchester City
1-1
Chelsea
Premier League
2024-2025 sezonu
Manchester City
3-1
Chelsea
Premier League
Chelsea
0-2
Manchester City
Premier League
Manchester City
4-2
Chelsea
Friendlies Clubs
2023-2024 sezonu
Manchester City
1-0
Chelsea
FA Cup
Manchester City
1-1
Chelsea
Premier League
Chelsea
4-4
Manchester City
Premier League
2022-2023 sezonu
Manchester City
1-0
Chelsea
Premier League
Manchester City
4-0
Chelsea
FA Cup
Chelsea
0-1
Manchester City
Premier League
Manchester City
2-0
Chelsea
League Cup
2021-2022 sezonu
Manchester City
1-0
Chelsea
Premier League
Chelsea
0-1
Manchester City
Premier League
2020-2021 sezonu
Manchester City
0-1
Chelsea
UEFA Champions League
Manchester City
1-2
Chelsea
Premier League
Chelsea
1-0
Manchester City
FA Cup
Chelsea
1-3
Manchester City
Premier League
2019-2020 sezonu
Chelsea
2-1
Manchester City
Premier League

Yaklaşan karşılaşmalar

Cumartesi, 24 Nisan 2027
Chelsea
17:00
Manchester City
33. Hafta

Sık sorulan sorular

Chelsea Manchester City maçı ne zaman?
Chelsea - Manchester City maçı Cumartesi, 12 Aralık 2026 günü saat 18:00’de oynanacak.
Chelsea Manchester City maçlarında kim üstün?
Kayıtlı 40 maçta Chelsea 10, Manchester City 23 galibiyet aldı; 7 karşılaşma berabere sonuçlandı.
Chelsea Manchester City