Chelsea - Nottingham Forest
Chelsea - Nottingham Forest maçı Cuma, 27 Kasım 2026 günü saat 23:00’de oynanacak. Karşılaşma beIN Sports ekranlarında yayınlanacak.
Chelsea ile Nottingham Forest bugüne kadar 11 kez karşı karşıya geldi. Chelsea 6, Nottingham Forest 2 galibiyet aldı; 3 karşılaşma berabere bitti. Bu maçlarda Chelsea 21, Nottingham Forest 11 gol attı. Kayıtlardaki ilk karşılaşma 2017 yılına ait. Karşılaşmalar şu turnuvalarda oynandı: Premier League (8), FA Cup (2), League Cup (1).
Son 5 karşılaşmada Chelsea 3, Nottingham Forest 1 galibiyet aldı.
Chelsea en farklı galibiyetini 2017 yılında Chelsea 5-1 Nottingham Forest skoruyla aldı; Nottingham Forest ise 2026 yılında Chelsea 1-3 Nottingham Forest skoruyla en farklı galibiyetine ulaştı.
Sonraki maç
Geçmiş karşılaşmalar
| Chelsea | Beraberlik | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| 6 | 3 | 2 |
| Turnuva | Maç |
|---|---|
| Premier League | 8 |
| FA Cup | 2 |
| League Cup | 1 |
2025-2026 sezonu
Chelsea
1-3
Nottingham Forest
Nottingham Forest
0-3
Chelsea
2024-2025 sezonu
Nottingham Forest
0-1
Chelsea
Chelsea
1-1
Nottingham Forest
2023-2024 sezonu
Nottingham Forest
2-3
Chelsea
Chelsea
0-1
Nottingham Forest
2022-2023 sezonu
Chelsea
2-2
Nottingham Forest
Nottingham Forest
1-1
Chelsea
2019-2020 sezonu
Chelsea
2-0
Nottingham Forest
2018-2019 sezonu
Chelsea
2-0
Nottingham Forest
2017-2018 sezonu
Chelsea
5-1
Nottingham Forest
Yaklaşan karşılaşmalar
Cumartesi, 30 Ocak 2027
Chelsea
18:00
Nottingham Forest
Premier Lig puan durumunda
| # | Takım | O | AV | P | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 5 | -2 | 7 | ||
| 13 | 5 | -1 | 5 |
Sık sorulan sorular
Chelsea Nottingham Forest maçı ne zaman?
Chelsea - Nottingham Forest maçı Cuma, 27 Kasım 2026 günü saat 23:00’de oynanacak. Karşılaşma beIN Sports ekranlarında yayınlanacak.
Chelsea Nottingham Forest maçı hangi kanalda?
Karşılaşma beIN Sports ekranlarında yayınlanacak. Premier Lig maçları Türkiye’de beIN Sports ekranlarında yayınlanıyor.
Chelsea Nottingham Forest maçlarında kim üstün?
Kayıtlı 11 maçta Chelsea 6, Nottingham Forest 2 galibiyet aldı; 3 karşılaşma berabere sonuçlandı.

















